Hoe kunnen wij je helpen?
Doorzoek onze website
01-09-2017

Vacature WTB installatie adviseur

Welke werktuigkundig installatie adviseur (HBO/WO) komt ons team versterken?

W4Y is een adviesbureau op het gebied van gebouwgebonden installaties en duurzaamheid, gevestigd in Harderwijk. We zijn een hechte groep professionals en op zoek naar versterking. Ben jij een allround werktuigkundig installatie adviseur (m/v), houd je van vakmatige uitdaging en draag je graag bij aan een prettige en informele werksfeer, neem dan contact op voor een persoonlijke kennismaking.

Pas je in ons team

We zijn op zoek naar iemand die zich bij ons voelt als een vis in het water. Je bent recht door zee, deskundig en no-nonsense. Je regelt je werkzaamheden zelf (we hebben geen ondersteunende functies), maar je bent geen eenling. Als werktuigbouwkundig installatie adviseur bij W4Y krijg je het vertrouwen en de vrijheid om mooie dingen te doen, op jouw manier in uitdagende projecten. Voor goede ideeën is altijd ruimte.