Hoe kunnen wij je helpen?
Doorzoek onze website
04-10-2021

W4Y voortreffelijke teamwork

20 Teams, waaronder het Team W4Y, namen onlangs deel aan de race om de felbegeerde bokaal van de Green Buildings Regatta in Marina Muiderzand. Na een warm welkom van Bram Adema van CFP Green Buildings, gingen we het water op voor de oefenrace.

Na afloop werden we ontvangen door olympisch zeilster Marit Bouwmeester voor een aantal cruciale tips en loste zij het startschot voor de echte race.

2

Spannende en mooie race

3

Met alle teams (250 deelnemers) gingen we enthousiast van start. Er was net voldoende wind, dat was nog wel een uitdaging. Ondanks het voortreffelijke teamwork in onze twee boten, lukte het niet om als eerste over de finish te komen. Het plezier was er niet minder om. We kijken terug op een spannende en mooie race en kijken uit naar de volgende editie in september 2022!

Voor de race van 2022 zoeken we weer enthousiaste nieuwe teamleden. Kom ons team nu alvast versterken?

#teamwork #W4Y #regatta #GreenBuildings #leuk #vacature #werk #baan #duurzaamheidsadviseur #BREEAM 

Kom jij ons team versterken?